Приєднуйтесь до нас
у соцмережах!

Нам є про що Вам розповісти 🙂

Більше 20 років на ринку

«Папірус» – надійне джерело товарів для Вашого прибутку!

Логістично-складський комплекс

5 800 палетомісць

Власне виробництво

2 виробничі комплекси

Фабрика канцтоварів “Папірус”

Фабрика виробляє товари під власними торговими марками та товари під private label для українських та європейських клієнтів.

Асортимент продукції:
– вироби з поліпропілену – приладдя для діловодства (файли, швидкозшивачі, папки, розділювачі, візитниці, планшети, папки-реєстратори, портфелі тощо);
– товари для школи (рюкзаки, пенали, сумки для взуття, обкладинки, папки для зошитів, килимки для творчості, закладинки, лекала);
– вироби з паперу (ділові щоденники, записники та блокноти);
– письмове приладдя (ручки та маркери).

Листовий поліпропілен:
– колір: прозорий, білий, кольоровий;
– фактура: глянець, мат;
– можливість активації (коронації) для офсетного друку.

Ми виробляємо товари європейського рівня за українськими цінами!

Асортимент
Виробничий комплекс
Рекламні нанесення

Тамподрук – це непрямий процес глибокого друку. Принцип тамподруку полягає в перенесенні зображення з печатної форми на виріб за допомогою силіконового тампону. Тамподрук – відноситься до оперативного друку, оскільки підготовка до роботи займає короткий час. На відміну від інших видів друку, тамподрук дозволяє друкувати на готових виробах з рівною та циліндричною поверхнею.

Лазерне гравіювання – це процес видалення верхнього шару гравійованої поверхні під впливом лазерного променя. При дії лазером на структуру гравійованого матеріалу можлива зміна кольору малюнку або напису, а при підвищенні потужності, відбувається різка матеріалу. Перевагою технології є можливість оперативно змінювати зображення, що наноситься.

Сліпе тиснення – це термомеханічне перенесення зображення металевим кліше на поверхню матеріалу, при якому в самому матеріалі виходить поглиблене рельєфне зображення, часто зі зміною кольору.
Застосовується тільки для тиснення рівної поверхні. Залежно від твердості та товщини матеріалу, можна отримати різну глибину відтиснутого зображення.

Тиснення фольгою – це альтернативний традиційному сліпому метод тиснення із застосуванням фольги. Для тиснення фольгою застосовується фольга лише стандартних кольорів. Здобуття складених кольорів неможливе. Фольга може бути глянцевою, матовою і голографічною

Трафаретний друк або шовкографія – метод друку, при якому зображення наноситься шляхом продавлювання фарби через трафарет.

Трафарети робляться зі спеціальної тканини з дрібними вічками (раніше для цих цілей використовували натуральний шовк, зараз – тканина з синтетичного поліамідного волокна).

Шовкографія – це система технологій, які дозволяють наносити фарбу або пасту значної товщини на безліч підкладок різної природи і теоретично безмежного розміру.

Основними перевагами шовкографії є використання заздалегідь змішаних фарб, стандартизованих за шкалою Пантон® і можливість друку на практично будь-яких поверхнях. При цьому досягається чудова яскравість і насиченість кольорів за рахунок більшого, ніж при офсетному способі друку, витрати фарби. До того ж, зображення зазвичай має помітну опуклість (фарба неначе була налита на поверхню, але так і застигла), що збільшує візуальну виразність зображення.

Принцип цього виду друку заснований на спеціальних рідких чорнилах, які, при впливі на них ультрафіолетового випромінювання, полімеризуються і переходять в твердий стан. Барвник не вбирається в матеріал, залишаючись на його поверхні, що забезпечує яскраві та насичені кольори. Полімеризовані таким чином чорнила мають високу стійкість до факторів зовнішнього впливу, вони не вицвітають і не розчиняються у воді і розчинниках. Крім того, чорнила мають високу покривну, або низьку прозорість, що дозволяє отримувати насичені та яскраві зображення, що працюють на просвіт.

Контакти
Офісно-виробничий комплекс №1
08132, Україна, Київська обл.,
м. Вишневе, вул. Київська, 2А
Виробничий комплекс №2
12601, Україна, Житомирська обл.,
смт Брусилів, вул. Базарна, 25
Зворотній зв'язок
Про нас

Компанія «Папірус» працює на канцелярському ринку України вже понад 20 років та спеціалізується на виробництві, імпорті, експорті, гуртовій дистрибуції та роздрібній торгівлі: канцтоварами, товарами для офісу, школи, творчості, діловими подарунками та аксесуарами, рекламно-сувенірною продукцією.
Компанія зарекомендувала себе як надійний та стабільний партнер з успішною історією.
«Папірус» – надійне джерело товарів для Вашого прибутку!