Щодо помилкового зображення карти України
Головна
Гуртова дистрибуцiя
Мережа магазинів
04.07.2019

Через порушення процедури перевірки дизайнів в тираж вийшов щоденник, на якому відображена не повна територія України.

Цю помилку ми виявили самостійно, після чого одразу відправили запит на всіх дистриб’юторів про зняття товару з продажу та повернення постачальнику для утилізації.

На жаль, частина продукції надійшла в продаж.

Ми приносимо вибачення за цю недолугу помилку.

Винні у цьому будуть суворо покарані.

Позиція Папірус була, є і буде незмінною: Крим та Донбас – це Україна!


ДОПОВНЕНО:

При створенні дизайну обкладинки щоденника був використаний готовий дизайн з фотобанку Шатерсток (https://www.shutterstock.com/ru/image-vector/vector-icons-national-landmarks-symbols-ukraine-1045618783 (додаток 1)), на якому зображені визначні місця українських міст та ескіз жовто-синього прапору у формі карти України без тимчасово окупованих територій.

Стиль даного дизайну був українським патріотичним (так само, як і попередні серії: Моє улюблене місто; Україна – мій улюблений стиль; Вишиванка; Гетьмани України; Природа України; Україна – твори історію; Квіти України; КРАЗ (додаток 2)).

Але, на превеликий жаль, від неякісного виконання – результат отримано протилежний.

Дизайнер створюючи, а продакт-менеджер затверджуючи дизайн не проявили пильність та не звернули увагу на даний факт, в результаті чого була випущена обкладинка з бракованим дизайном.

Інструкція затвердження макетів була порушена й даний дизайн не пройшов затвердження комісією в повному складі (продакт-менеджер це пояснює поспіхом). На жаль, спрацював ексцес виконавця.

Варто зазначити, що в даному товарі є ще дві карти України на внутрішній частині обкладинки (адміністративна карта України та карта Європи), де територія України зазначена в тому числі з окупованим Російською Федерацією Кримом (додаток 3).

Не знімаючи вини та не виправдовуючись, хотілося б звернути увагу, що коли ми показували людям (які не знають про цю проблему) даний дизайн, то практично ніхто не зміг самостійно виявити цю помилку без підказки.

Кількість дизайнів, які створюються і виробляються під сезон, вимірюються сотнями, тому у людей “замилилось око” і вони пропустили цю помилку.

На жаль, підрядник (типографія) та працівники виробництва теж не помітили цю проблему.

Проблему було виявлено нашими співробітниками лише коли ця продукція потрапила до наших фірмових магазинів.

Одразу після виявлення факту бракованої продукції були вжиті заходи для її повернення з усіх точок продажу (власної мережі та оптових клієнтів) та розповсюджено прес-реліз на нашому сайті (https://papirus.ua/news/shhodo-pomylkovogo-zobrazhennya-karty-ukrayiny/).

Загальний тираж паперової обкладинки – 2500 шт.

Вироблено та відвантажено до продажу – 467 шт.

Повернуто виробнику для утилізації – 429 шт.

Реалізовано та/або не знайдено – 38 шт.

Знищено на виробництві (порізано на гільйотині) – 2033 шт. паперових обкладинки та 429 шт. готової продукції (відеофіксація знищення: https://youtu.be/Fg9sKrEgIZ0).

На торгову мережу МЕТРО було відвантажено 100 шт., було повернуто 93 шт.; 7 шт. було продано, не знайдено або переміщено в зону браку.

Першоджерелом проблеми є виробник, тобто ми, і ми стверджуємо, що компанія МЕТРО не мала на меті торгувати даною бракованою продукцією й, на жаль, постраждала від нашої помилки.

В ході вирішення даної проблеми ми тісно співпрацювали з МЕТРО по усуненню наслідків (зняття з полиць та повернення бракованого товару).

Дякуємо за терпіння, розуміння та щиро просимо вибачення!

Наші співробітники проїхали по всім точкам продажу з метою виявлення продукції на полицях та місцях, куди у нас є доступ (окрім внутрішніх приміщень), так само як це зробили співробітники точок продажу.

Під час контрольних перевірок фактів наявності на полицях виявлено не було.

Враховуючи патріотичну позицію українського народу та чутливість до даного питання – інформація одразу розповсюджується у соцмережах, її кількість свідчить про те, що масових товарних партій в продаж допущено не було.

Дизайнер та продакт-менеджер (які є безпосередніми виконавцями) надали письмові пояснення, в яких визнали свою вину та усвідомили свою відповідальність, попросили вибачення у українців, і, враховуючи їх проукраїнську патріотичну позицію та відсутність умислу зашкодити Україні – було прийнято рішення їх не звільняти, а оголосити сувору догану.

Причиною помилки є поспіх, неуважність та людський фактор.

Надаючи допомогу на постійній основі Морській піхоті України, компанія Папірус надала чергову планову допомогу в розмірі 250,000 грн (двісті п’ятдесят тисяч грн), а вищезазначені співробітники, за власною ініціативою, долучились в розмірі свого місячного доходу (додаток 4).

Питання недопущення даної продукції (особливо до школярів) є для нас дуже важливим і болючим, тому всіх, хто якимось чином отримав дану продукцію, просимо її повернути за винагороду 500 грн/шт. (десятикратний розмір від роздрібної ціни).

Позиція компанії Папірус була, є і буде незмінною:

Крим та Донбас – це українські території, які тимчасово окуповані агресором – Російською Федерацією.

Ще з лютого 2014 року компанія Папірус підтримує Збройні Сили України, а патріотична проукраїнська позиція – це невід’ємна складова корпоративної культури з початку заснування у 1996 році.

Керівництво та колектив компанії Папірус визнають та усвідомлюють свою вину й відповідальність, ми щиро приносимо вибачення у всіх українців за помилку.

популярні новини
Щодо терміну дії бонусних балів
Головна
Мережа магазинів
30.11.2020
Підсумки допомоги у боротьбі з COVID-19 за Березень-Травень 2020 року
Головна
Гуртова дистрибуцiя
Мережа магазинів
29.05.2020
Папірус допомагає Україні у боротьбі з COVID-19!
Головна
Гуртова дистрибуцiя
Мережа магазинів
19.05.2020
В магазинах Папірус – безпечно!
Головна
Мережа магазинів
18.05.2020
Режим роботи магазинів на період карантину
Головна
Мережа магазинів
17.03.2020